Paykasa Nedir ?

Want create site? With Free visual composer you can do it easy.

Paykasa, ön ödemeli internet sitelerinde kullanılan 16 haneli şifreden oluşan bir ön ödemeli pin sistemidir.

Paykasa Nedir? Nasıl Kullanılır?

Paykasa nedir? sorusunun yanıtını cevaplamadan önce online alışveriş dünyasını tanımakta fayda var. Alışveriş dünyasından yararlanmak için ödeme kolaylıklarını her zaman takip etmekteyiz. Bu ödeme yöntemleri de birçok sistemde olduğu gibi online yöntemlerdir. Güvenilirliği ön planda tutan alışveriş sistemleri alışılagelmişin dışında artık ön ödemeli sistemlere yönelmektedir. Hayatımızı kolaylaştıran bu sistemlerden biri de Paykasa kart sistemidir. 16 haneden oluşan pin sistemi ile telefon hattımıza kontör yükler gibi alışveriş yapacağımız sayfanın ödeme bölümüne hiçbir kişisel bilgi girmeden pin numarasını girmektir. Ön ödemeli yöntem sayesinde zahmetsiz ve güvenli alışveriş olanaklarından yararlanabilirsiniz.

 

Kartın Geçerli Olduğu Sayfa Türleri Hangileridir?

Sadece web platformlarında geçerli olan Paykasa kart birçok yurtiçi ve yurtdışı sayfalarda geçerlidir. Online oyun, e-ticaret ve transfer sistemlerinde geçerli olan Paykasa kart kullanım amacı olarak birçok müşterinin ilk tercihidir.

 

Kullanım Koşulları Nelerdir?

Çoğu banka kart ödeme sistemlerinde olduğu gibi Paykasa kart da kullanım koşulları sunmaktadır. Yasal yaş sınırı olan 18 yaşının üzerinde olmak yeterli olacaktır. Koşulların zorunluluktan ziyade kullanım kolaylığı ve güvenlik sunuyor olması Paykasa kartın en çok tercih sebebidir. (Paykasa nedir? sorusunun başka bir cevabıdır diyebiliriz.) Satış sonrası destek bildiğimiz üzere hepimizin en önem verdiği olaydır. Bu nedenle Paykasa hizmetini Resmi Türkiye Bayilerinden almak gerekmektedir. Kullanıcı bilgilerini sadece satış temsilcisi ile paylaşıp hiçbir platformda kullanıcı bilgi girdisi istenmemektedir. Kullanıcı bilgilerini satış bayisi ile paylaşmanın amacı Paykasa kart bilgilerinin yanlış kişilerin eline geçmek istenmemesidir ve birden çok alım olduğunda sürekli kişisel bilgi doğrulamasına gerek kalmamaktadır.

 

Kartın Satın Alma Yöntemleri Nelerdir?

En çok merak edilen ve tedirginlik uyandıran konulardan biri de Paykasa kartın nasıl satın alınacağı sorusudur. Banka ve kredi kartı yöntemlerinin dışında Türkiye Resmi Bayilerinden sadece internet üzerinden satın almak gerekmektedir. Herhangi bir başvuru gerekmezsiniz sadece satış bayisinin anlaşmalı banka hesaplarına kişisel bilgileriniz ile para transferi yapıp sonrasında ilgili web sayfasındaki satış temsilcisi ile iletişime geçerek yatırılan banka hesabı bilgileri ile doğrulama yapmanız sayesinde Paykasa bilgilerinizi alabilirsiniz. Bu sayede ödemelerinizi takip edebilir ve bir sonraki alımlarınızda bilgi doğrulaması yapmak zorunda kalmazsınız. Satış sonrasında kişisel bilgiler hiçbir tüzel ve şahıslar tarafından paylaşılmaz ve bayi kaydı dışında hiçbir platformda saklı tutulmaz. İletişim sadece telefon numarası ve e-mail sistemleri üzerinden gerçekleştirilir.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.