Paykasa

paykasa

Paykasa

Want create site? With Free visual composer you can do it easy.

Günümüzde ilerleyen teknoloji ile birlikte hayatımıza tam anlamı ile girmeyi başaran ve bir ön ödeme sistemidir. Güvenli Paykasa kart, ulaşılması en basit elektronik kartlardan biridir ve birçok yerde geçerliliği bulunmaktadır. Sıkıcı olmayan ve oldukça hızlı işleyen bir satın alma sürecine sahip olan  karta bir kaç adım ile sahip olma şansı yakalayabilirsiniz. Yalnızca online alışverişlerde değil, oyun ya da bahis sitelerinde de geçerliliği bulunan kartımız olan rağbet her geçen gün biraz daha artmaktadır.

Online Alışverişleri Güvenli Paykasa Gerçekleştirin

Kart bilgilerinin kötü niyetli kişilerin ellerine geçmesi riskini ortadan kaldıran ve sizlerin belirlediği limit dahilinde alışveriş yapma olanağı sunar. Online alışverişlerinizin çok daha kolay ve güvenilir bir biçimde gerçekleşmesine imkan sağlar. Ön ödemeli kart ile ilgili 7 / 24 saat boyunca kesintisiz olarak destek sunmaya devam eden müşteri hizmetleri, merak ettiğiniz tüm soruların yanıtlarını sizlere vermektedir.

Paykasa kart kullanırken alışveriş yapacağınız yerin de aynı kart ile anlaşması olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Birçok alışveriş sitesinde geçerliliği bulunan ve bu sitelerden güvenle alışveriş yapılmasına olanak tanır. En önemlisi alışverişlerinizi hızla ve avantajlı bir şekilde tamamlamanızı sağlıyor.

 

 Ucuz Paykasa Kart

Özellikle internet üzerinden çok fazla alışveriş yapanların için önemli bir yere sahip olan ucuz ve güvenli paykasa kart, özel bilgilerinizin bir başkasının eline geçmesini önlemektedir. Kişisel verilerinizi herhangi bir şekilde depolamaz. Bu nedenle kötü niyetli kişilere karşı sizi koruyan ön ödemeli kart, internetten başvuru yapılarak kolayca satın alınabilmektedir.

Paykasa kartlarda 16 haneli bir şifre bulunmakta ve bu şifre ile internet üzerinden online alışveriş yapılabilmektedir. Kartı satın alırken kişisel bilgilerinizi vermenize gerek yoktur. Kartınızda kullanılan şifre özel bir sistem ile oluşturulmakta ve bu nedenle dolandırıcılar tarafından çözülmesi mümkün olmamaktadır.

Kullanım şekli yönünden kredi kartına benzemekle birlikte kartlarda faiz, aidat ve kart masrafı gibi ekstra ücretler alınmamaktadır. Güvenli Paykasa kartlarda limiti belirleyen siz olun. Bu sayede kredi kartlarında olduğu gibi limit aşımı gibi bir durumla karşı karşıya kalmazsınız. Aynı zamanda bütçeniz dahilinde alışveriş yapma imkanı elde edersiniz.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Etiketler:
admin
admin@turopay.com
Yorum yok

Yorum Gönder